Niečo o mne

Tejto oblasti už pracujem skoro 20 rokov. Začal som úplne od začiatku v účtovníckej firme vypisovaním pokladničných dokladov

Účtovníctvu sa venujem skoro 20 rokov. Začal som úplne od začiatku v účtovníckej firme vypisovaním pokladničných dokladov. Táto práca ma uchvátila až tak, že som sa postupom času vypracoval až na vedúcu pozíciu.
 
Za ten čas som pochopil požiadavky a starosti klientov, ale aj to, čo je pre nich podstatné a dôležité. V mojej účtovníckej firme prechádzajú všetky doklady cez moje ruky. Viem sa vcítiť do kože podnikateľa, ktorý svojej firme dáva všetko, a takisto oceňujem jeho dlhodobé budovanie podnikania. Preto sa snažím zo všetkých síl, čo najviac mojim klientom pomôcť.
 
Účtovníctvo spracovávam na softvéroch od firmy MRP a to MPR / KS , MRP visuál a na spracovanie miezd a personalistiky používam softvér MRP mzdy a personalistika. Na jednoduché účtovníctvo využívam softvér od firmy KROS a to konkrétne alfa + kde okrem jednoduchého účtovníctva tento softvér využívam aj na evidenciu majetku.
Moji klienti majú všetko, čo sa týka účtovníctva, v cene jedného paušálu ako napr. daňové priznanie či daň z motorových vozidiel, hlásenia a pod. . Nemám žiadne skryté ďalšie výdavky. Snažím sa s klientom optimalizovať náklady cez celý rok, aby nenastala pre klienta katastrofická situácia.
 
Pri mojej práci kladiem dôraz na presnosť a precíznosť. Môj vzťah s klientom je založený na vzájomnej dôvere, lojálnosti a diskrétnosti.
 
 
Horváth MiroslavMám otázku